Silne dłonie

Chcesz nabrać więcej siły w rękach? A może marzysz o tym, by Twoje dłonie były silne i sprawne? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie niezwykle proste rozwiązanie, które może się okazać niezwykle przydatne.

Ćwiczenia


Jeśli kiedykolwiek próbowałeś ćwiczyć z pewnością zorientowałeś się, że ciężko jest wyćwiczyć dłonie. Dłonie są bowiem miejscem na ciele, które niemal cały czas pracuje, jednak mimo tego nie pojawiają się na nich widoczne mięśnie. Jeśli zatem chcesz nabrać trochę siły w rękach, dobrym pomysłem może okazać się regularne używanie ściskacza do dłoni.

Ściskacz do dłoni

Ściskacz do dłoni jest to urządzenie, które wygląda jak dwa małe hantelki pomiędzy którymi znajduje się sprężyna. Choć urządzenie to z początku wydaje się bardzo niepozorne, to już po pierwszym użyciu można się przekonać, że zaciskanie go jedną dłonią może okazać się dość problematyczne.


Tak jak w każdych ćwiczeniach tak i tu najważniejsza jest dokładność oraz przede wszystkim regularność w wykonywaniu ćwiczeń. Jeśli zatem masz w planach rozpoczęcie pracy nad sprawnością swoich dłoni, powinien to robić codziennie (najlepiej po kilka razy). Dużym plusem tego urządzenia jest to, że jest ono małe i można je zabrać wszędzie ze sobą.

Ściskacze do dłoni dostępne są na stronie https://www.fightershop.com.pl/c251-sciskacze.